Od łupania umysł nie boli. Czasem tylko ręce… KogniTOUR 2020

Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL zaprasza P.T. Studentów i Sympatyków kognitywistyki i filozofii, a także P.T. Pracowników Wydziału Filozofii na Kognitywistyczno-filozoficzno-przyrodniczą wyprawę na Pomorze pt. Od łupania umysł nie boli. Czasem tylko ręce… KogniTOUR 2020.

Tym razem od 1 do 5 sierpnia 2020 r. zapraszamy Państwa na piękną, nieco kapryśną, niesforną, nieprzewidywalną i niekiedy wyzwalającą skrajne emocje Łupawę.

Dzika Łupawa bardzo przypomina szybką rzekę górską, na której jest więcej bystrzy niż spokojnego nurtu. W górnym i środkowym biegu dodają jej malowniczości wysokie, strome wzgórza piętrzące się nad wodą i porastająca brzegi stara puszcza.

Nasz wspólny wyjazd to

• znakomita okazja do refleksji filozoficzno-przyrodniczej oraz
  • doskonałe wakacyjne sprzątanie i porządkowanie umysłu.

• Koszt uczestnictwa jednej osoby – 300 zł
  • Zapewniamy opiekę merytoryczną (a także sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć) i wspomnienia, które będzie opowiadać swoim dzieciom i wnukom.
  • Sprzęt turystyczny (namioty, śpiwory etc.) i wyżywienie uczestników oraz dojazd Lublin-Pomorze, Pomorze–Lublin we własnym zakresie.

Rejestracja: https://bit.ly/kogniTOUR2020