Kognitywistyka

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Oferta pracy – asystent naukowy (post-doc)

2016_plakat_a3_09_permissions_postdoc

Opis zadań

Aktywne uczestniczenie w pracach naukowo – badawczych realizowanych w ramach  projektu „Permissions, Information and Institutional Dynamics, Obligations, and Rights” (www.piotr-project.org) finansowanego z programu BEETHOVEN na polsko-niemieckie projekty badawcze z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce kierowanego przez dra hab. Piotra Kulickiego (prof. KUL).

Wymagania

  • stopień naukowy doktora z dziedziny filozofii, prawa, matematyki lub informatyki
  • doświadczenie naukowe w badaniach z zakresu logiki poświadczone publikacjami
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień logiki deontycznej będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowo osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku musi spełniać następujące warunki zatrudnienia:

  • stopień doktora uzyskała nie wcześniej niż 7 lat przed rokiem 2016 (do okresu tego nie wlicza się urlopu macierzyńskiego, urlopu na warunkach urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu na warunkach urlopu macierzyńskiego, urlopu ojcowskiego, urlopu rodzicielskiego i urlopu wychowawczego udzielonych na zasadach określonych w przepisach Kodeksu pracy albo pobierania zasiłku chorobowego lub świadczenia rehabilitacyjnego w związku z niezdolnością do pracy, w tym spowodowaną chorobą wymagającą rehabilitacji i leczenia)
  • w okresie zatrudnienia nie pobiera innego wynagrodzenia w żadnej formie ze środków NCN;
  • kierownik projektu nie był promotorem/promotorem pomocniczym w jej przewodzie doktorskim;
  • w okresie zatrudnienia nie pobiera innego wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę u jakiegokolwiek pracodawcy.

Kandydaci są proszeni o złożenie następujących dokumentów:

  • podanie o przyjęcie,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • życiorys naukowy i lista publikacji,
  • dwia listy polecające od pracowników naukowych
  • ewentualnie dokumenty potwierdzające zdobyte doświadczenie zawodowe (kursy, szkolenia, certyfikaty),

Zgłoszenia prosimy składać w terminie do 29.10.2016 wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: kulicki@kul.pl.
Uczelnia będzie odpowiadać tylko na wybrane oferty. O terminie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni drogą mailową lub telefonicznie.

Warunki zatrudnienia

  • Stanowisko: asystent naukowy (post-doc) pełny etat
  • Okres zatrudnienia 24 miesiące od 1 grudnia 2016
  • Wynagrodzenie zasadnicze miesięczne PLN 4670 brutto

Prosimy o załączenie w CV następującego oświadczenia

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KUL w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ