kognitywistyka@kul.pl +48 81 442 42 53

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Studentów Kognitywistyki KUL

kolo_naukowe_studentow_kognitywistyki

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Studentów Kognitywistyki KUL

W dniu 20 października 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie Koła Naukowego Studentów Kognitywistyki KUL. Uczestniczyli w nim studenci kognitywistyki KUL, którzy od razu wzięli się do działania i wybrali zarząd Koła. Przedstawia się on następująco:

• Prezes – Natalia Reszuta
  • Zastępca Prezesa – Dagmara Siek
  • Sekretarz – Patrycja Pasiuk

Kuratorem Koła został prof. Zbigniew Wróblewski, który również uczestniczył w spotkaniu.

W dalszej części zebrania zostały wstępnie zarysowane plany na najbliższe miesiące.

O autorze
Andrzej Zykubek, biolog i filozof, nauczyciel i miłośnik filozofii przyrody, dyskutujący ewolucjonista, zainteresowany genezą życia i umysłu adiunkt w Katedrze Filozofii Nauk Przyrodniczych KUL. Sympatyk torfowisk, rowerów i górskich wędrówek, wypraw kajakowych i bardzo dobrej muzyki. Wieloletni Członek Komitetu Organizacyjnego i Organizator Lubelskiego Festiwalu Nauki. Wbrew pseudonimowi nadanemu mu przez studentów lubi innych przedstawicieli gatunku Homo sapiens sapiens.

captcha *