Nowe władze dziekańskie na Wydziale Filozofii!

Z wielką radością informujemy, że 9 czerwca 2015 r. Rada Wydziału Filozofii wybrała nowe władze dziekańskie. Dziekanem Wydziału Filozofii KUL została wybrana Pani dr hab. Monika Walczak z Katedry Metodologii Nauk, dotychczasowa Prodziekan, a Prodziekanem – Pan dr hab….

Zajęcia terenowe na Roztoczu – galeria zdjęć

W dniach 28-31 maja 2015 r. studenci i sympatycy kognitywistyki, przyrodoznawstwa i filozofii przyrody a także pracownicy Instytutu Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych wzięli udział w Zajęciach terenowych na Roztoczu. W programie znalazły się m.in. eksploracja doliny rzecznej Górnego Wieprza,…

Opublikowane w

Kognitywistyka – zapraszamy na nasze studia

Studia z kognitywistyki otwierają drogę do poznania umysłu, mózgu i świadomości oraz stwarzają wyjątkową okazję do nabycia umiejętności tworzenia nowoczesnych modeli wiedzy, baz danych, operowania licznymi językami informatycznymi. Studia prowadzone będą w języku polskim i angielskim. Zapraszamy!