O. Prof. Marcin Tkaczyk Prorektorem ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą KUL w kadencji 2016-2020

2016_baner_tkaczyk

Z wielką radością informujemy, że Senat KUL w dniu 5 maja 2016 r. wybrał Pracownika Wydziału Filozofii O. dr hab. Marcina Tkaczyka, prof. KUL, Kierownika Katedry Logiki, na stanowisko Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą.

Ojciec Profesor będzie wspierał ks. prof. Antoniego Dębińskiego, który został wybrany na rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i współpracował z Prorektorem ds. Administracji i Finansów, którym został wybrany dr hab. Paweł Smoleń, prof. KUL, a także Prorektorem ds. Studentów, Wychowania i Promocji Uczelni, którego wybór zostanie dokonany podczas kolejnego posiedzenia Senatu.

Nowe władze Uczelni swoją kadencję rozpoczną 1 września 2016 roku, a zakończą 31 sierpnia 2020 roku.

Serdecznie gratulujemy wyboru!