Być jak autystyczny hipster. Głosowanie na najlepszy film i plakat przedłużone do 30 września!

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w głosowaniu na filmy i plakaty, które zostały przygotowane przez szkoły ponadgimnazjalne w akcji edukacyjno-społecznej BYĆ JAK AUTYSTYCZNY HIPSTER.

Na czym polega głosowanie? Poniżej prezentujemy sześć filmów i sześć plakatów przygotowanych przez różne szkoły. Prosimy zagłosować na najlepszy zdaniem Państwa film i plakat. Na Państwa głosy czekamy do 30. września 2017 r.

W konkursie  na Najlepszy plakat oddano już 1.700, a w konkursie na Najlepszy film – 1.845 głosów.

Filmy powstały w ramach wspólnej akacji realizowanej przez Fundację Pro Liberis et Arte (Arkadiusz Gut i Lidia Gut); Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce w Olsztynie, Zespół Placówek Edukacyjnych (Agnieszka Jabłońska); Centrum Diagnostyki, Leczenia i Terapii Autyzmu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie (Małgorzata Moszyńska); Fundacja Rozwoju Michelin; Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL [www.kognitywistyka.kul.pl].

Więcej o akcji czytaj na stronie Fundacji Pro Liberis et Arte.

Dziękujemy!

[tab]
[tab_item title=”Głosowanie na najlepszy film”]

Być jak autystyczny hipster. Najlepszy film