Dla kandydatów. Trwa drugi etap rekrutacji na studia

Rozpoczął się drugi etap rekrutacji na studia. Nabór potrwa do wyczerpania miejsc.

Drugi etap rekrutacji odbywa się w trybie wolnym. Oznacza to, że osoby które spełniają warunki i poprawnie wypełnią formularz zgłoszenia, decyzję o przyjęciu na studia mają szansę otrzymać nawet tego samego dnia. Rekrutacja na poszczególne kierunki będzie trwała do wyczerpania miejsc, nie dłużej niż do 23 września.

Zapraszamy na unikatowe w polskim systemie kształcenia wyższego studia na kierunku kognitywistyka – studia I i II stopnia.

Zapraszamy na studia w nadzwyczajnym miejscu i wyjątkowym środowisku naukowym – na jednym z najlepszych Wydziałów Filozofii w Polsce! Wydział Filozofii to zespół znakomitych Wykładowców i rozpoznawanych w naszym kraju, Europie i świecie Intelektualistów.