Jakie jest Twoje miejsce na rynku pracy?

Studenckie Targi Pracy i Praktyk

Znajdź Twoje miejsce na rynku pracy! XI Studenckie Targi Pracy i Praktyk

Wykształcenie to niezbędne minimum oczekiwane przez pracodawców. Konkurencyjność na rynku pracy, to kombinacja dobrego wykształcenia,praktycznych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego. Studia to świetny czas na uzupełnienie CV praktykami i stażami. Taką szansę dają pracodawcy, z którymi lubelscy żacy spotkają się podczas Studenckich Targów Pracy i Praktyk, które po raz jedenasty odbędą się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Klucz do kariery – wykształcenie i kompetencje!!!

Udział w Targach zapowiedziało ponad 50 pracodawców – swoją ofertę przedstawią pracodawcy reprezentujący różne branże: finanse, bankowość, doradztwo personalne, IT, służby mundurowe, fundusze strukturalne i inne. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami, którzy chętnie przybliżą charakter pracy na poszczególnych stanowiskach, oczekiwania wobec kandydatów. Zachęcamy do udziału także osoby rozpoczynające studia. Warto już teraz dowiedzieć się, jakich kompetencji i kwalifikacji pracodawcy wymagają od kandydatów w procesie selekcji. Informacja ta jest cenna, ponieważ wskazuje umiejętności, które należy szlifować jeszcze podczas studiów.