LVII Tydzień Filozoficzny – dzień #1

2015_tydzien_filozoficzny_d1

LVII Tydzień Filozoficzny – dzień #1

W dniach 9-12 marca 2015 r. Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II we współpracy z Kołem Naukowym Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych, Kołem Naukowym Studentów Kulturoznawstwa oraz Kołem Naukowym Studentów Retoryki Stosowanej organizuje LVII Tydzień Filozoficzny.

Poniedziałek, 9 marca 2015
Umysł i ewolucja

• 09.30 Spotkanie przy grobach Profesorów Wydziału Filozofii (cmentarz, ul. Lipowa, wejście od strony ul. Obrońców Pokoju)
  • 10.30 Msza Święta koncelebrowana w intencji zmarłych Profesorów Wydziału Filozofii (Kościół Akademicki KUL)