VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny. Rejestracja do 2 marca 2018

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

Wydział Filozofii i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. Konkurs ma charakter unikatowy w skali kraju. Jego celem jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, jak i regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.

Ze względu na trwające w niektórych województwach ferie zimowe przedłużyliśmy rejestrację uczestnictwa w VI Ogólnopolskim Konkursie Logicznym do 2 marca 2018 r.

Szkoła zgłasza udział w I etapie konkursu przewidywanej liczby uczniów. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem maila do 25 lutego 2018 r. na adres: logika@kul.pl. Dodatkowe informacje i regulamin konkursu na www.kul.pl/konkurs.logiczny.