Płatne staże dla studentów

Drodzy Studenci, Drogie Studentki,
Serdecznie zapraszamy do udziału w płatnych stażach finansowanych w ramach projektu “Zintegrowany Program Podnoszenia Kompetencji studentów i pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II”. Projekt skierowany jest do Studentów/ek KUL będących na ostatnim roku studiów.

W ramach projektu oferujemy:

1. 4 tygodniowe staże – 3/4 etatu x 1 miesiąc (120 h x m-c) – dla studentów studiów I stopnia
  2. 16 tygodniowe staże – 3/4 etatu x 4 miesiące (120 h x 4 m-ce) – dla studentów studiów II stopnia

Jakie korzyści otrzyma Uczestnik/czka stażu?

• Wynagrodzenie w formie stypendium w wysokości 18 zł/h co daje  2160,00 zł/miesiąc (koszt całk.) za ¾ etatu,
  • Refundacja kosztów zakwaterowania dla 50% stażystów w kwocie 400,00 zł/m-c (w przypadku stażu min. 50 km poza miejscem zamieszkania),
  • Ubezpieczenie NNW na okres realizacji stażu,
  • Opinia/referencje od pracodawcy potwierdzającą nabycie określonych kompetencji/umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
  • Zaliczenie obowiązkowej praktyki studenckiej (po konsultacjach z opiekunem praktyk)

Jak dołączyć do projektu?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o spełnianiu kryteriów dostępu oraz wizytówkę zawodową (dostępne w zakładce “Rekrutacja”), a następnie dostarczyć do naszego biura.

Do projektu dołączyło już blisko 200 firm, wszystkie można zobaczyć na liście Jednostek Przyjmujących.

Każdy Uczestnik/czka projektu proszony jest o zgłoszenie się również na zajęcia w ramach Zintegrowanych programów rozwoju KUL. Więcej informacji na stronie: PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI.

rekrutacja1 dokumenty
jednostki pracodawcy